להצעת מחיר עוד היום

דום קריסטל

מדבקות לוגו בולטות לרכב, כדי למתג בהצלחה את העסק שלך

מדבקות לוגו בולטות לרכב, או בשמן הלועזי מדבקות דום קריסטל, הן מדבקות בולטות  מצופות בפולימר שקוף היוצר כיפה. מדבקות לוגו בולטות לרכב הן החידוש האחרון בתחום המדבקות ובעולם הפרסום. חברות רבות וגם בעלי עסקים קטנים בוחרים למתג את עצמם באמצעות הדבקת מדבקות יוקרתיות על הרכבים. מדבקות דום קריסטל הן מדבקות יוקרתית, אך לא יקרות. כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו מדבקות ממתגות על כל רכב.  לחברת "פרסט מדיה" ניסיון רב בייצור מדבקות בולטות לרכב. כל המדבקות מיוצרות באיכות ללא פשרות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. אמרתם מדבקות בולטות לרכב, אמרתם חברת  פרסט מדיה.

 מדבקות לוגו בולטות לרכב – כל היתרונות

   מדבקות בולטות לרכב גורמות לחשיפה מרבית למוצר שלכם. יש הרבה דרכי פרסום ושיווק, אך פרסום ומיתוג באמצעות מדבקות הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר והזולות מכולן. בכל מקום, בכל שעה שבה הרכב ינוע בדרכים או יעמוד במגרשי חנייה, עשרות עיניים יחשפו אל המוצר ויהיו מודעים לקיומו.

 מדבקות לוגו בולטות לרכב הן מדבקות המשדרות יוקרה ומקצועיות. הן יפות, איכותיות ומרשימות. קיימות דרכים שונות לעיצוב המדבקה, הדרך היוקרתית והפופולארית ביותר היא באמצעות חיתוך אותיות והדבקתן בכל מקום ובכל עיצוב וסגנון שתבחרו.

מדבקות דום קריסטל הן מדבקות עמידות המחזיקות מעמד לאורך זמן רב. על אף החשיפה התמידית לתנאי אקלים שונים כמו גשמים חזקים, קרני שמש יוקדות,סופות חול ועוד, איכות המדבקה לא תיפגע.

מדבקות דום קריסטל הן מדבקות עמידות לאורך שנים, הן לא מתקלפות, הצבע לא דוהה והאיכות לא נפגעת.

 מדבקות בולטות לרכב מושכות תשומת לב. כאשר אנו נמצאים בפקק תנועה בכבישים, עיניים שלנו סורקות באופן טבעי את הסביבה. אנו מחפשים מילים ואותיות להתמקד בהן.  פרסום באמצעות מדבקות רכב ימשוך תשומת לב בזמן שאנו פנויים לכך. הפרסום על גבי הרכב אינו מגיע דחוס וצפוף בין פרסומות אחרות ואנו לא צריכים לחפש אותו. הוא נגיש, הוא זמין, הוא מול העיניים שלנו, הוא מושך תשומת לב מרבית, תשומת שלא היינו מצליחים להשיג בפרסומים במדיות אחרות.

 מדבקות מבית פרסט מדיה – מדבקות שתוכלו להתגאות בהן

כדי למרב את הפרסום יש לבחור מדבקות מעוצבות המושכות את העין. "פרסט מדיה" מציעה מגוון גדול של עיצובים בגדלים רבים, בכל גודל ובכל עיצוב שתבחרו.

 כדי למרב את ההשקעה הכספית וליהנות מהמדבקות לאורך זמן רב משתמשים ב"פרסט מדיה" בדיו מקורי של  חברת HP ומצפים כל מדבקה בשכבת למינציה מיוחדת המגנה מפני קרינת UV.

 ב"פרסט מדיה" לא מתפשרים על איכות. כל המדבקות מיוצרות על ידי צוות עובדים מיומן בעל הכשרה והסמכה בתחום. כל מדבקה מיוצקת במתקני החברה, אנו לא עובדים עם קבלני משנה.

 המדבקות היוקרתיות מבית "פרסט מדיה" אינן יקרות כמו שהן נראות. צרו קשר, אנו נשמח לייצר גם עבורכם.