להצעת מחיר עוד היום

הדפסת-קנבס

הדפסה על קנבס – כשאומנות, מקצועיות ויופי נפגשים

קנבס הוא סוג בד הארוג בצורה גסה ששימש בעבר ליצירת אוהלים, הצללה ועוד. בשנים האחרונות  נחשב הקנבס לבד האומנים. אומנים רבים עושים בו שימוש אומנותי. הדפסה על קנבס היא טרנד עולמי בשל התוצאות המרשימות של התמונות. כל תמונה המודפסת על קנבס יוצאת באיכות גבוהה, חדה עם גוונים ברורים ובוהקים, בכל גודל ובכל עיצוב שתבחרו. כדי להגיע לתוצאות המרביות יש לבחור חברה מקצועית ומיומנת בעלת ניסיון. עשרות מעצבים, צלמים ולקוחות פרטיים בחרו ב"פרסט מדיה", והם לא טועים. צרו קשר כי  גם אתם ודאי תאהבו את התמונות.

 הדפסה על קנבס – יצירות אומנות במחיר אטרקטיבי

הטקסטורה של בד הקנבס מעניקה לכל תמונה מראה אומנותי ויוקרתי. הדפסה של תמונות על בד קנבס מחזיקה מעמד לאורך שנים רבות. היא אינה מתבלה ואינה דוהה.

 אפשר להדפיס כל תמונה. צלמי אומנות רבים לוקחים תמונות ישנות ומדפיסים אותן על בד קנבס. את התמונות אפשר לערוך, להגדיל, להקטין, להוסיף אפקטים רבים לתמונה, והתוצאות מרהיבות, מרשימות ומלאות עוצמה.

הדפסה על בד קנבס מחזיקה מעמד לאורך שנים רבות. בסיום התהליך מורחים שכבת לכה על התמונה המעניקה לתמונה ברק, זוהר והגנה מיוחדת הנשמרת למשך עשרות שנים.

 הדפסה על קנבס מתאימה לכל תקציב. כל אחד יכול להרשות לעצמו להדפיס תמונות על בד הקנבס.

הדפסה על קנבס היא מגמה אופנית וסוחפת בעיצוב הבית. מחפשים תמונה יוקרתית ומרשימה כדי לתלות בסלון? רוצים לעטר את חדר הילדים? אין צורך להסתובב בגלריות ולשבור תוכניות חיסכון. הדפסה על קנבס מפיקה תמונה ייחודית ומרשימה. אין פלא  שמעצבים רבים מנצלים את חידושי הטכנולוגיה בתחום של הדפסה על קנבס ומשדרגים כל חלל עם תמונות מפעימות,ססגוניות ומקוריות.

 רוצים להעניק מתנה מקורית? הזמינו לאהוביכם תמונות המודפסות על בד קנבס. זוהי מתנה מושלמת ובלתי שגרתית.

 עוברים דירה? תוכלו בקלות לגלול את התמונות בלי שהן ייפגעו. גם בדירה החדשה, הן ייראו כחדשות.

  אמרתם הדפסה על קנבס, אמרתם "פרסט מדיה"

 

  • חשוב להזמין הדפסה על בד      קנבס ממקום מקצועי מיומן וותיק העושה שימוש במכונות המתקדמות ביותר כדי ליצור      תמונות במגוון של טכניקות ובעלות איכות ללא פשרות. ל"פרסט מדיה"      מוניטין רב וצוות עובדים מקצועי. התוצאות מעידות על האיכות ועל המקצועיות.

כאשר אתם מזמינים הדפסה על קנבס, יש לשים לב לאיכות הבד ולאיכות ההדפסה. ב"פרסט מדיה" אנו משתמשים בבדים מאיכות הגבוהה ביותר. כל התמונות מודפסות בדיו מקורי באיכות הדפסה גבוהה.