להצעת מחיר עוד היום

שילוט-רכבים

מה חשוב לך לבחון לפני קניית שילוט רכבים?

עודף הפרסום כיום באמצעי המדיה הפך את הפרסום על רכבים לאפיק נוח אל תת המודע של הלקוחות שלנו. בזמן נהיגה או עמידה בפקק, המוח שלנו עסוק בסינון פרסומות מהרדיו ומשלטי החוצות. עם זאת, העיניים שלנו בוחנות את הרכבים שסביבנו וקולטות את הפרסום על מכוניות מבלי להחסם. בדיוק לכן, שילוט רכבים איכותי נדרש.

מה הנזק בשילוט רכבים לא איכותי?

לעתים קרובות, מיתוג רכבים שנעשה לא נכון עשוי להתגלות רק לאחר זמן. על פניו, מדבקות צד לרכב עשויות להראות טוב לעין בלתי מיומנת אך מראה ראשוני אינו הדרך לזהות עבודת שילוט רכבים טובה. במקרה הגרוע, הצבע בשילוט רכבים לא טוב עשוי להתחיל לדהות תוך זמן קצר. במקרה היותר גרוע, הסרת מדבקות בולטות לרכב עשויה לפגום בצבע הרכב ובכך לגרוע משוויו ולגרום להוצאה כספית גדולה ומיותרת.

איך נדע לזהות שילוט רכבים איכותי?

רוב הלקוחות שבאים לרכוש מדבקות לרכבים אינם יודעים לבחון את העבודה שנעשתה עבורם ולכן עשויים לקנות חתול בשק. לכן, חשוב שנכיר את הדרכים לזיהוי שילוט רכבים איכותי – איכות המדבקה, ההדפסה, הלמינציה וההדבקה.

בכדי לוודא שהעבודה הינה איכותית, יש לשים לב לכל המאפיינים הבאים:

  • איכות המדבקה - איכות הנייר והדבק הן רכיב מאוד חשוב בשילוט רכבים, כאשר מדבקה לא איכותית עשויה להתקלף תוך זמן קצר או לפגום ברכב בזמן הסרתה. לרוב, רצוי לבחור במדבקות אמריקאיות או גרמניות בכדי לשמור על הרכב ועל איכות העבודה.
  • איכות ההדפסה - בכדי שהדפסת מדבקות לרכב תצא לשביעות רצונך, יש לשים לב לשימוש בדיו מקורי של חברות המוכרות בתחום כגון HP. הדפסה עם דיו שכזה תבטיח את איכות הצבעים והתמונות גם במדבקות רשת לרכב.
  • איכות הלמינציה – בכדי שהצבע ישאר לאורך שנים ולא ידהה, יש לצפות את המדבקה בשכבת למינציה איכותית שתתאים לכל סוג רכב ותסנן קרינת UV.
  • איכות ההדבקה - בניגוד למדבקות לוגו לרכב, שם העבודה היא די פשוטה, עיטוף רכבים מחייב מיומנות. בכדי שהפרסומת תראה כחלק מהרכב, חשוב למקם אותן בצורה מושלמת. לכן, מאוד חשוב לשים לב כי המדביקים הם עובדי החברה שעברו הכשרה להדבקה בתקנים בין לאומיים על ידי חברות כגון 3M.

בכדי לפקח כי כל הסטנדרטים הללו יקויימו, ישנה חשיבות מאוד גדולה לפיקוח הלקוח על מקוריות ואיכות החומרים. רק חברה בעלת ניסיון ורצינות תדע לבצע עבודת שילוט רכבים איכותית תוך זמן קצר, תאפשר ללקוחותיה שקיפות מלאה ותתן להם תעודת אחריות כתובה וחתומה בסיום העבודה.

מה הצעד הבא?

עכשיו, כשהבנת איך לבחון עבודת שילוט רכבים מעבר למראה חיצוני, כל מה שנשאר לך הוא ליצור עמנו קשר ולבחון איך נוכל לעזור לך עם שילוט רכבים שיניע את הלקוחות להתקשר אליך, עוד היום.

בכדי לעשות זאת, יש להשאיר פרטים בטופס שנמצא כאן או להתקשר למספר הטלפון 03-5719507.