להצעת מחיר עוד היום

מדבקות-למשאיות

שילוט משאיות- פרסום תופס

שילוט משאיות הוא דבר המוכר לכל נהג על הכביש. פעמים רבות אנו משפשפים את עיננו למראה רכב או משאית שעברו עיטוף. דהיינו, רוב שטח המשאית עטוף בשילוט פרסומת של חברה מסוימת או בפרסומת של המוצר אותו היא משווקת. חברת פרסט מדיה הקיימת משנת 1993 ומתמחה בתחום של שילוט, מודעת לחשיבות פרסום על מכוניות ודואגת שכל פרויקט של שילוט משאיות יהיה מוקפד ובאיכות גבוהה.

שילוט משאיות- חובה

משאיות עובדות בתנאי חוץ ומזג האוויר משפיע על עליהם ולכן חייבים לוודא כי העיטוף יעשה על ידי מדבקה אשר עומדת בתנאי חוץ וחברת פרסט דואגת למלא את כל התנאים המצוינים מטה: עיטוף הוא איכותי אם הוא יעמוד בכמה תנאים:

  • מדבקה שתעמוד בתנאי מזג האוויר
  • מדבקה שעברה למינציה או צופתה בשכבת לכה שתמנע או תאט על תהליך הדהייה.
  • העיצוב הגרפי שעל עיטוף הרכבים הוא ברמה גבוהה.
  • קיימת אחריות לתקופה של שלוש שנים.
  • ההדבקה נעשית על ידי אנשי מקצוע מהחברה.

שילוט משאיות- יתרונות

בתקופה האחרונה, שילוט משאיות וכלי רכב כגון אוטובוסים הופכת יותר ויותר פופולארית וכך אנו רואים בתי ספר ומכללות אשר מפרסמות על אוטובוסים את הימים הפתוחים שלהם, כמו כן ניתן לראות פרסום על משאיות. היתרונות המרכזיים של שילוט הם: עיטוף הוא בעלות נמוכה לעומת הפרסום שהוא מביא. עיטוף משתלם מבחינה פרסומית שכן משאית יכולה להגיע מקצה אחד של המדינה לקצה השני וכך יותר ויותר אנשים חשופים לפרסומת על המשאית.

שילוט משאיות- חשיבות עיטוף

קחו בחשבון כי כאשר משאיות משמשות ככלי פרסומי חשיבות עיטוף המשאית הוא קריטי. תארו לכם מצב בו משאית הנוסעת במקביל אליכם בכביש עטופה בפרסומת למוצר, אך אינכם יכולים לראות איזה מוצר, שכן הגשם גרם לאותיות לדהות, או שאין באפשרותכם לקרוא את מספר הפלאפון ליצירת קשר שכן האותיות מטושטשות או קטנות מדי. "תקלות" כאלו גורמות לכל המסע היחצ"ני של המוצר או השירות שלכם הבא לידי ביטוי על משאיות, להיות כשלון. לכן כדאי לשים לב לדברים הבאים:

  • עיטוף- כאשר תפנו לחברת פרסט מדיה המבצעת את העיטוף לכלי רכב, בוודאי תבחינו כי מדובר בחברה בעלת וותק ומוניטין של כ-17 שנה. ישנם בעלי עסקים אשר עושים טעות ופונים לחברה הראשונה שמוצגת בפניהם באינטרנט. אל תפנו לכל חברה המופיעה בדפי האינטרנט ואל תקנו "חתול בשק". חברת פרסט נמדיה תדאג שתצאו עם התוצאה הטובה ביותר.
  • משאית- אם אתם לא בעלי המשאית, בידקו מהם הקווים שעושה המשאית מדי יום. קחו בחשבון כי משתלם יותר לבצע עיטוף למשאית הנוסעות בקו ארוך גיאוגרפית מאשר לאלו אשר נוסעות באותה עיר בלבד מדי יום.
  • מחיר- לפעמים משתלם לשלם עבור עיטוף איכותי מחיר גבוהה יותר מאשר מחיר זול יותר שיעלה לכם יותר מאוחר ביוקר.

שילוט משאיות- כי אנחנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורכם