להצעת מחיר עוד היום

מדבקות-לרכבים

איך לחסוך אלפי שקלים ולהביא את הלקוחות לפנות אליך בחינם בעזרת מדבקות לרכב?

בעידן המידע, בני אדם מוצפים בפרסומות כל הזמן. מהשניה שאנחנו קמים ופותחים עיתון, רואים קצת טלויזיה וגולשים באינטרנט, אנחנו נחשפים להמון פרסומות במקבצים מרוכזים. למעשה, יש כל כך הרבה פרסומות עד שקשה להתרכז בתוכן המעניין ולכן למדנו לסנן את איזורי הפרסומות. לרוע מזלנו כבעלי עסק, אם נרצה לפרסם באמצעי המדיה הרגילים, רוב הסיכויים שגם פרסומות שלנו יהפכו לבלתי נראות לרוב הקהל. מה הפיתרון? מדבקות לרכב.

כיצד מדבקות לרכב מאפשרות לך לתפוס את תשומת הלב של הלקוח?

עיוורון פרסום נגרם בגלל שרוב הפרסומות נראות דומות למדי, ממוקמות במקומות קבועים ובקבוצות גדולות. לאורך הזמן, המוח לומד לזהות את המיקומים האלו ולסנן את כל מקבץ הפרסומות. אם הרגשת כי התגובה לפרסום שלך דועכת יחסית מהר, זו בדיוק הסיבה. כאשר אנחנו נמצאים במצבים של שעמום או מבוכה, כמו במעלית או בפקק תנועה, המוח שלנו מחפש להתמקד במילים או מספרים ואנחנו מתחילים לקרוא. במצבים שכאלה דווקא פרסום על רכבים בודדים בעזרת מדבקות לרכב, יכול לעשות את כל ההבדל. עצם כך שהפרסום דרך מדבקות לרכב נעשה בצורה נקודתית ולא בין פרסומות דחוסות אחרות, מייחד אותו וגורם לו להתבלט מעל לכל השאר. בצורה שכזו, הוא נתפס בצורה מיידית, מושך תשומת לב, שלא היה מצליח ליצור באמצעי מדיה אחרים ונצרב ישירות אל תת המודע של הלקוח.

מה עושה את ההבדל האמיתי בפרסום על רכבים?

מדבקות פרסום לרכב המכילות פרסומת הפונה ישירות לקהל, יתפסו ישר את עיניו ויגרמו לו, מתוך הסקרנות של הרגע, להרים טלפון בכדי לקבל עוד מידע. לכן, חשוב ליצור פרסומת מתאימה, הקוראת להתקשר ולשים כמובן את מספר הטלפון. בשנים האחרונות, עולה השימוש במדבקות בולטות לרכבים, מדבקות לוגו לרכב ואפילו עיטוף רכבים כמו מוניות או אוטובוסים בעזרת מדבקות רשת לרכב. השאלה הנשאלת היא – למה חשוב לשים לב כשקונים מדבקות לרכב?

למה חשוב לשים לב כשקונים מדבקות לרכב?

במהלך שני העשורים האחרונים, חקרנו ובדקנו איך לייצר עבורך מדבקות לרכב באיכות הטובה ביותר ובזמן הקצר ביותר. בכדי למנוע מצבים מביכים של דהייה או התקלפות, מצאנו כי שילוב בין שימוש בדיו המקורי של HP ויצירת שכבת למינציה מיוחדת, המגינה על מדבקות לרכבים מקרינת UV, יגרום לשילוט רכבים לשרוד לאורך זמן. בכדי לשמור על איכות המדבקות לרכב ומהירות הביצוע, כל הליך העבודה מתבצע על ידינו במתקנים פרטיים שלנו שעברו הסמכה והשתלמות על ידי חברת M3. בצורה זו, אנחנו יכולים להבטיח אספקת עבודה מהירה (מרגע אישור הגראפיקה) ואיכות ביצוע ברמה אמריקאית, המגובה בתעודת אחריות כתובה וחתומה בסיום ביצוע העבודה.

מה השלב הבא?

עכשיו, כשהבנת עד כמה מדבקות לרכב הן קריטיות לעסק שלך, כל מה שנשאר לך הוא לבדוק איך נוכל ליצור בצורה שמותאמת אישית עבורך מדבקות לרכב שיניעו את הלקוחות להתקשר אליך, עוד היום.

כדי לעשות זאת יש להשאיר פרטים בטופס שנמצא כאן או להתקשר למספר הטלפון 03-5719507.

 

עדיין אין תגובות

השאר תגובה