שמשונית

הדפסה על שמשונית

פרסום עסק או חברה על גבי שמשונית, מתייעל בשנים האחרונות ותופס אט אט מקום מכובד בדרכי השיווק. חברות רבות אשר מדפיסות בשיטת הדפסה בפורמט רחב, ידעו לבצע את אותן עבודות הדפסה על שמשונית בצורה מקסימאלית, גם אם זה אומר כי זו תהיה הדפסת ענק. שמשונית נדרשת על ידי עסקים רבים בשנים האחרונות.

באנרים על גבי שמשונית

על שמשוניות רבות מוטבעים באנרים. לא אלו שאנו נוהגים לראות בדפי האינטרנט אלא כאלו שנוהגים לראות על שלטי חוצות. באנר מודפס על שמשונית כמו פוסטר הינו יעיל וחסכוני, למעשה כל קמפיין פרסום בעזרת באנר, לא יחזיק מעמד ימים רבים, בהתייחס למחיר שמשקיעים בהם על גבי שמשונית. הדפסה על גבי שמשונית ובמיוחד הדפסת באנרים על גבי שמשונית, תלוי רבות במחיר אשר מוכן ויכול בעל העסק להשקיע. חשוב שבעל עסק יבין ויחליט היכן הוא רוצה להציב אותם, בחוץ או בפנים וכן מהי הכמות של אותן שמשוניות אותן רוצה להזמין בעל העסק. אם יידע בעל העסק להנחות את החברה אשר מבצעת עבורו את אותה הדפסה על שמשונית, מה תהיה תקופת הפרסום, כך ידעו באיזה קונפיגורציה של צבע להשתמש על גבי שמשונית ספציפית. מחיר באנרים נקבע לרוב על פי שטחם של אותם באנרים המעוצבים על שמשונית זו או אחרת. עוד מחשבים את המחיר בהתייחס לזאת שהם באנרים דו צדדים, או לחילופין אם זו הדפסה על על צד אחד של אותה שמשונית, הצבעים שמהם הם יורכבו ועוד.

משלוח שמשונית

לכל שמשונית יש משקל לא מבוטל ועלינו לקחת בחשבון את עלות המשלוח. שמשונית בכמות גדולה יותר, תעלה מחיר רב יותר במשלוח ולהיפך. כל שמשונית תוכנס אל קרטון עגול לאחר שהיא גולגלה היטב.( באנר מגולגל כלפי חוץ אחרת הם עלולים להתקמט ואנו לא רוצים בכך).

שימושי שמשונית

שמשונית מהווה יתרונות רבים ולה מטרות ברורות. אחד המטרות והנעלה שבהם, לשמה משתמשים בבאנרים אשר עברו הדפסה על שמשונית, היא לצורך קידום ופרסום של עסק. שמשונית תלויה בדרך כלל כשלט חוצות על בניינים, בצידי מדרכה עמוסה, במחלפים עמוסים, על גדרות שונים, בכנסים, במגרשי ספורט ועוד.

היכן מבצעים הדפסה על שמשונית

אין הרבה חברות אשר מבצעות הדפסה על שמשונית של באנרים שונים. חברת פרסט מדיה בעלת ניסיון של 20 שנה, מוסמכת ע"י חברת 3M (גרמניה) לבצע הדפסה על שמשונית. פרסט מדיה מלווה את הלקוחות שפונים אליה, לאורך כל השלבים, החל משלב התכנון ועד שלב ההדפסה.